Özel günler unutulmamalıdır diyerek başlattığımız bu organizasyon gerçek anlamda genç kızlarımızın hafızalarında yer ederek bu geceyi unutulmaz bir serüvene dönüştürecektir. Misyonumuz hayalini kurduğunuz her anı sizden dinleyerek ve fikir alışverişi yaparak, evlilik stresinizi üzerinizden atıp bu anlamlı geceyi klişelikten uzak coşkulu, tılsımlı bir el değmişcesine sizlere sunmak. Bunu el birliği ile yapmak artık çok daha kolay. Gelin sizler planladığınız her türlü ayrıntıyı bizimle paylaşın bizlerde ufak dokunuşlarla bu isteklerinizi profesyonel dansçılarımızla birlikte size sunalım. Amacımız en özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürerek yanınızda olup mutluluğunuzu paylaşmak en iyiyi en güzeli hakettiğiniz gibi size sunmak. İkramlarla, danslarla ve daha bir çok sürprizlerle kına geceniz tam bir görsel şölene dönüşecek.

DSC_0004

GÖRKEMLİ BİR KINA TAHTI VE EKİPMANLARI

Şık ve bir o kadar da çevresinde ki ekipmanları ile görkemli bir görünüm oluşturan kına tahtımız ile sultanlara layık bir kına sizi bekliyor.
kina-organizasyon-15

DANSÇI KIZLARIMIZ İLE GECEYE ÖZEL DANS GÖSTERİSİ

Her biri alanında son derece uzman olan dansçı kızlarımız gece boyunca kına eğlencenize renk katacaktır. Girişte yapılan misafir karşılamadan, gelin çıkışına davul ve teflerle eşlik etmeye kadar hep yanınızda olacaklardır. Çıkış sonrası özel dans gösterileri ile de siz ve tüm davetlilerinize unutulmaz bir gece yaşatmaktadırlar.
dj serhat serdaroglu - dj arıyorum2

İSTER BAYAN DJ İSTER CANLI ORKESTRA

Kına geceleriniz de isterseniz güncel müzik arşivi ile Bayan Dj İsterseniz Her yöreye hitap eden Canlı Orkestra hizmeti sunmaktayız. Canlı orkestramızda Piyanist Okan sizlerle olmaktadır. Bu zamana kadar yaptığımız programlarımız isterseniz www.piyanistokan.com adresinden ya da sayfadaki videolarım sekmesinden izleyebilirsiniz.

ÖZNUR KINA ORGANİZASYON İLE HAYALİNİZDEKİ KINA GECESİNİ EN UYGUN FİYATA GERÇEKLEŞTİRİN..!